בניית מצבות במודיעין

כאשר אנו מתמודדים עם אבדן של אדם יקר במודיעין ובכלל, המצבה היא לא רק מקום להנצחה ולטקס בו מתקיים חיבור רגשי ורוחני עם נשמת המנוח/ה אלא דרך לתאר את הנפטר ע"י עיצוב מצבה המשקפת את מי שהיה בחייו ואת מה אנו חשים כלפיו לנצח. 

סוגי מצבות בהם אנו מתמחים:

מצבות בודדות (למנוח/ה יחיד/ה)המצבות הבודדות הן אחד מהסוגים הנפוצים והמבוקשים ביותר בבית עלמין מודיעין. מדובר במצבות שמיועדות לזכר נפטר יחיד בעיצובים שונים, החל מעיצוב מינימליסטי ועד עיצובים מורכבים שהופכים המצבה ליצירת אמנות של ממש. מגוון האבנים והחומרים הזמינים מאפשר לכל אדם למצוא את המצבה המושלמת לזכר יקירו. החומרים הנפוצים לבניית מצבות בודדות כוללים: גרניט שחור, גרניט אדום וגרניט אפור, שיש טורקי ובולגרי, אבן חברון, אבן גלילית, אבן עצמון, אבן סלייב ואבנים נוספות, סלעים, אבני זכוכית, אריחי קרמיקה, מצבות זכוכית ומצבות משולבות חומרים שבהן אנו משלבים מספר חומרים יחד. כל אבן מיוחדת ומעניינת באופן ייחודי, וניתן לבחור בין סוגי האבנים השונים בהתאם לטעמים והעדפות האישיות של המשפחה.

מצבות כפולותמצבות כפולות הן מצבות הנבנות על שתי חלקות צמודות. בניית מצבות כפולות היא אופציה מושלמת למשפחות שרוצות לכבד את זכר יקיריהם בצורה מיוחדת ומרשימה וכשחלקות הצמודות נרכשות מראש על מנת למלא ייעוד זה ניכר שרצונם של הנפטרים בחייהם היה להיקבר בצמוד לאדם אהוב, בדרך כלל בני ו/או בנות זוג. את מצבות הכפולות כמו מצבות היחיד ומצבות מכפלה ניתן לעצב במגוון אינסופי של סגנונות עיצוב, וגם הן יכולות להיבנות מכל סוגי האבנים, שיש, גרניט, סלעים, אבני זכוכית וחומרים הנוספים המיועדים למצבות קבורה עמידות, איתנות כך שיחזיקו מעמד עשרות ויותר שנים.

מצבות משפחתיות (מכפלה)

מצבות משפחתיות נקראות גם מצבות מכפלה. מצבות אלו מותקנות מעל חלקת קבר אחת בה נקברים שניים ו/או יותר נפטרים בעומקים שונים. על רקע מצוקת קרקע לקבורה הרשויות מעודדות קבורה זו. יש לקחת בחשבון שקבורת מכפלה מתאפשרת רק באם חברת הקבורה קובעת שבחלקת קבר המיועדת ניתן לקבור בעומקים שונים על פי ההלכה (מרווח מספיק לעפר ואבני גולל בין נפטר לנפטר) ואם הקרקע מאפשרת קבורה כזו ולא עלולה להתרחש בעתיד קריסה. רק בהינתן אישור חברת הקבורה לקבורת מכפלה ניתן להתחיל בתכנון והקמת מצבת מכפלה. מצבות מכפלה כמו מצבות הבודדות ומצבות כפולות ניתן לעצב באינסוף אפשרויות, וגם הן נבנות מכל סוגי האבנים, שיש, גרניט, סלעים, אבני זכוכית וחומרים הנוספים המיועדים לבניית מצבות קבורה, ראויות, מכובדות, בטיחותיות ועל פי ההלכה.

אז מי יבנה מצבה להנצחה ראויה וייחודית במודיעין

במודיעין, ניתן למצוא מספר חברות המתמחות בבניית מצבות קבורה איכותיות. אנו גאים להיות הוותיקים והמובילים מבין חברות מצבה המספקות שירות ברמה גבוהה, ומבטיחות בניית מצבות ייחודיות ואיכותיות במודיעין. 

מה חשוב

חשוב לבחור בחברה וותיקה ואיכותית המציעה את החומרים והאבנים המתאימים לטעמים והעדפות המשפחה, שאינה מחייבת תשלום מראש, עומדת בלוחות זמנים, נכונה לכל אתגר עיצובי ושמה דגשים על בקרת איכות ושירות ברמה גבוהה. זו הסיבה שבחרנו בשותפות והמבצעות חברת מצבות מצדה וחברת מצבות ברקת שמתמחות בבניית כל סוגי המצבות מחומרי גלם איכותיים בלבד ומסוגלות לכל עיצוב, גם המורכב ביותר בזמן קצר ובמחירים הטובים ביותר אותם ניתן להשיג במודיעין ובכלל.

לסיכום, בניית מצבות קבורה איכותיות במודיעין היא משימה מאתגרת (שאנו מבצעים באופן קבוע ובהצלחה רבה) בחירת החומרים והאבנים המתאימים, יחד עם שירות ברמה גבוהה, יכולים להבטיח הקמת מצבות ייחודיות ואיכותיות שישמשו כמקום הנצחה ראוי, מכובד ומיוחד למשפחה ויהיו מקום למנוחה וזיכרון.

השותפים שלנו

השותפים שלנו לבניית מצבות מכל הסוגים בבית עלמין מודיעין ובבתי עלמין הנוספים בארץ הם: חברת מצבות מצדה מבוני מצבות האיכותיים בישראל המסוגלת להקמת מצבות באיכות גבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר. חברת מצבות ברקת מהמוכרות וידועות בארץ הבונה מצבות מעוצבות בכל הארץ. חברת מצבות רעננה הבונה מצבות איכותיות במגוון עיצוב ברעננה והסביבה, חברת מצבות אשקלון מעל 30 שנות בניית מצבות באשקלון ואזור הדרום הפכו אותה למובילה שבין חברות בנייה וחידוש מצבות בבתי העלמין באשקלון והדרום. חברת מצבות קיר המובילה בישראל בתחום מצבות קיר הנקראות גם מצבות סנהדרין ומצבות בקומות. מצבות המשפצים העוסקת בשיפוץ וחידוש מצבות וחידוש כיתוב אותיות למצבה בכל הארץ.

קישורים חשובים למשפחות נפטרים במודיעין:

מוקד פינוי נפטרים חינם 0120✱

מאיתור קברים של נפטרים בבית עלמין מודיעין

הנפקת תעודת פטירה

קטלוג מצבות כללי בו דוגמאות של מצבות מכל הסוגים

שיפוץ וחידוש מצבות וחידוש כיתוב על גבי מצבות

חידוש אותיות חינם בשיטת עשה זאת בעצמך

ניקוי מצבות חינם בשיטת עשה זאת בעצמך

דמי קבורה ביטוח לאומי| תמונות של מצבות | על סוגים ומחירים של מצבות | הצעות מחיר | זוכה בתואר בונה מצבות מצטיין 2023

| מצבות במודיעין |