חידוש אותיות במודיעין

חידוש כיתוב על גבי מצבות קבורה במודיעין:שירות המסתכם בחידוש כיתוב על גבי מצבה שהכיתוב עליה דהה ו/או נמחק מחייב בדרך כלל מכשור מקצועי ובעל מקצוע איכותי בתחום המצבות. למרות שאת חידוש הכיתוב אפשר לבצע בשיטת עשה זאת בעצמך ובחינם - על השיטה לחידוש כיתוב למצבות חינם קרא כאן - הכיתוב על גבי המצבות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר, שכן הוא משקף את הזיכרון וההוקרה לנפטרים. לעיתים במהלך החידוש, ניתן לשנות את צורת הכתב, להוסיף דמויות, סמלים או ציורים מיוחדים, ולשדרג את המראה הכללי של המצבה.

מחירי חידוש כיתוב על גבי מצבות:

מחירי חידוש כיתוב על גבי מצבות נעים בין 4 ש"ח - 70 ש"ח לכל אות (ואף יותר). למחירים אלו יש להוסיף את עלויות הכנת משטח הכיתוב. ליטוש וכדומה. לעיתים מגיעים למסקנה שכדאי ומשתלם יותר להחליף הפלטה כולה.

חידוש כיתוב על גבי מצבות חינם:

לא מעט פעמים מצב הכיתוב אינו כה גרוע ולאחר שטיפת פני המצבה מסתבר שאפשר לחדש האותיות בעזרת טוש ייעודי לחידוש הכיתוב על גבי המצבה שמחירו כ 14 ש"ח בלבד. על כיצד מחדשים אותיות מצבה חינם בשיטת עשה זאת בעצמך מומלץ לקרוא כאן


הבאם הגעתם לכאן ואתם זקוקים להקמת מצבה חדשה במודיעין ו/או בכל מקום אחר בארץ תוכלו לפנות אלינו ו/או לשותפים שלנו:

השותפים שלנו

השותפים שלנו לבניית מצבות מכל הסוגים בבית עלמין מודיעין ובבתי עלמין הנוספים בארץ הם: חברת מצבות מצדה מבוני מצבות האיכותיים בישראל המסוגלת להקמת מצבות באיכות גבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר. חברת מצבות ברקת מהמוכרות וידועות בארץ הבונה מצבות מעוצבות בכל הארץ. חברת מצבות רעננה הבונה מצבות איכותיות במגוון עיצוב ברעננה והסביבה, חברת מצבות אשקלון מעל 30 שנות בניית מצבות באשקלון ואזור הדרום הפכו אותה למובילה שבין חברות בנייה וחידוש מצבות בבתי העלמין באשקלון והדרום. חברת מצבות קיר המובילה בישראל בתחום מצבות קיר הנקראות גם מצבות סנהדרין ומצבות בקומות. מצבות המשפצים העוסקת בשיפוץ וחידוש מצבות וחידוש כיתוב אותיות למצבה בכל הארץ.

מצבות קבורה כפולות מצבות מודיעין

קישורים חשובים למשפחות נפטרים במודיעין:

מוקד פינוי נפטרים חינם 0120✱

מאיתור קברים של נפטרים בבית עלמין מודיעין

הנפקת תעודת פטירה

קטלוג מצבות כללי בו דוגמאות של מצבות מכל הסוגים

שיפוץ וחידוש מצבות וחידוש כיתוב על גבי מצבות

חידוש אותיות חינם בשיטת עשה זאת בעצמך

ניקוי מצבות חינם בשיטת עשה זאת בעצמך

דמי קבורה ביטוח לאומי| תמונות של מצבות | על סוגים ומחירים של מצבות | הצעות מחיר | זוכה בתואר בונה מצבות מצטיין 2023

| מצבות במודיעין |