שיפוץ מצבות במודיעין

שיפוץ וחידוש מצבות וכיתוב על גבי מצבות:

כאשר אנו מבקרים בבית קברות ומתבוננים סביבנו, מצבות הקבורה מהוות את הזיכרון החי של המתים האהובים עלינו. מצבות מיועדות לשמר הכבוד וזכרון שאנו מעניקים ליקירינו שנפטרו. לכן, חשוב לשמור על מצבות הקבורה במצב טוב ומכובד. במודיעין, ישנם בוני מצבות שמתמחים בשיפוץ, חידוש והחלפת מצבות קבורה, כדי להבטיח שהן יהיו במצב מושלם ויתאימו לזיכרון היקר של הנפטרים.

שיפוץ מצבות קבורה במודיעין:

שיפוץ מצבות קבורה הוא תהליך מקצועי שמטרתו לשקם ולשדרג את מצבות הקבורה הקיימות. במהלך השיפוץ, מתבצעות פעולות כמו ניקוי עמוק, תיקון שברים וצביעה מחדש. השיפוץ מבטיח שהמצבות יחזיקו לאורך זמן וישארו יפות ומטופחות. כמו כן, במהלך השיפוץ ניתן לשדרג את המצבות על ידי הוספת אבן חדשה או פסל מיוחד, המשפרים את המראה הכללי של הקבר.

חידוש מצבות קבורה במודיעין:

חידוש מצבות קבורה הוא תהליך שבו מבצעים ניקוי, ליטוש חלק מהמצבה ו/או כולה. משדרג את המצבות ומעניק להן מראה חדש ומרענן. החידוש כולל העמקת הכיתוב וצביעתו מחדש ומריחת המצבה בסילר, חומר שימור ייחודי לאבן, שיש וגרניט. 

חידוש כיתוב על גבי מצבות קבורה במודיעין:שירות המסתכם בחידוש כיתוב על גבי מצבה שהכיתוב עליה דהה ו/או נמחק מחייב בדרך כלל מכשור מקצועי ובעל מקצוע איכותי בתחום המצבות. למרות שאת חידוש הכיתוב אפשר לבצע בשיטת עשה זאת בעצמך ובחינם - על השיטה לחידוש כיתוב למצבות חינם קרא כאן - הכיתוב על גבי המצבות הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר, שכן הוא משקף את הזיכרון וההוקרה לנפטרים. לעיתים במהלך החידוש, ניתן לשנות את צורת הכתב, להוסיף דמויות, סמלים או ציורים מיוחדים, ולשדרג את המראה הכללי של המצבה. .

תיקון והחלפת בתי נר למצבות במודיעין:

החלפת בתי נר למצבות במודיעין היא שירות נוסף שבו מתקנים ו/או מחליפים את בית הנר. בתי הנר מהווים סמל של הזכר והכבוד לנפטרים, ולכן חשוב לשמור עליהם במצב טוב ונאות. במהלך ההחלפה, ניתן לבחור בין מגוון רחב של בתי נר, כולל בתי נר רגילים, או בתי נר סולאריים. החלפת בתי הנר מבטיחה שיהיו תמיד בתוך הבית נר יפה ומואר, שמעניק כבוד וזיכרון לנפטרים ומאפשר את קיום הטקס לעילוי נשמת הנפטר.

מחירים:

מחירי שיפוץ מצבות קבורה במודיעין:

לכתוב כמה יעלה שיפוץ מצבה הוא מעשה בלתי אחראי מאחר וכל שיפוץ דורש פעולות אחרות ומתייחס לחומרי גלם שטווח המחירים ביניהם גבוה ולכן בטרם נחליט על ביצוע השיפוץ כדאי לקבל הצעת מחיר מבונה מצבות מקצועי המתמחה בשיפוץ מצבות קבורה וחשוב שיהיה קבלן מורשה חברת קדישא בבית העלמין מודיעין.

מחירי חידוש מצבות קבורה במודיעין:

מחירי חידוש מצבות קבורה בבית עלמין מודיעין נעים בין 600 ש"ח ל 1400 ש"ח בהתאם למצב המצבה ובהתאם לצורך בליטוש מלא למצבה והעמקה וצביעה מחדש של אותיות המצבה. אגב, לעיתים מצב המצבה מחייב החלפת הפלטה העליונה ואז למחיר מוסיפים את עלות הפלטה, עבודה ושינוע.

מחירי בתי נר למצבות במודיעין:

מחירי בתי נר רגילים ו/או סולאריים למצבה נעים בין 120 ש"ח לפשוטים ועד 300 ש"ח ואף יותר לבתי נר יוקרתיים. למחירים אלו יש להוסיף את עלות התקנת בית הנר על גבי המצבה.

לסיכום:

שיפוץ, חידוש והחלפת מצבות קבורה במודיעין הם שירותים מקצועיים וחשובים שמטרתם לשמור ולשדרג את הזיכרון של הנפטרים. אלו הם שירותים שמתבצעים באופן מקצועי ובאמצעות מומחים בתחום. כאשר אנו מבקרים בבית קברות ומתבוננים סביבנו, מצבות הקבורה משקפות את הכבוד וההוקרה שאנו מעניקים ליקירינו שנפטרו. על ידי שיפוץ, חידוש והחלפת חלקים פגומים במצבה, אנו מבטיחים שהן יהיו במצב מושלם ויתאימו לזיכרון היקר של הנפטרים.

המבצעת:

את עבודת שיפוץ וחידוש מצבות, וחידוש על גבי מצבות מבצעת עבורנו חברת מצבות המשפצים - מצבות המשפצים העוסקת בשיפוץ וחידוש מצבות וחידוש כיתוב אותיות למצבה בכל הארץ היא מהמובילות בתחום שיפוץ וחידוש מצבות בישראל.

להזמנת ייעוץ, הצעת מחיר ושירות מלאו טופס

הבאם הגעתם לכאן ואתם זקוקים להקמת מצבה חדשה במודיעין ו/או בכל מקום אחר בארץ תוכלו לפנות אלינו ו/או לשותפים שלנו:

השותפים שלנו:

השותפים שלנו לבניית מצבות מכל הסוגים בבית עלמין מודיעין ובבתי עלמין הנוספים בארץ הם: חברת מצבות מצדה מבוני מצבות האיכותיים בישראל המסוגלת להקמת מצבות באיכות גבוהה ביותר ובזמן הקצר ביותר. חברת מצבות ברקת מהמוכרות וידועות בארץ הבונה מצבות מעוצבות בכל הארץ. חברת מצבות רעננה הבונה מצבות איכותיות במגוון עיצוב ברעננה והסביבה, חברת מצבות אשקלון מעל 30 שנות בניית מצבות באשקלון ואזור הדרום הפכו אותה למובילה שבין חברות בנייה וחידוש מצבות בבתי העלמין באשקלון והדרום. חברת מצבות קיר המובילה בישראל בתחום מצבות קיר הנקראות גם מצבות סנהדרין ומצבות בקומות.

קישורים חשובים למשפחות נפטרים במודיעין:

מוקד פינוי נפטרים חינם 0120✱

מאיתור קברים של נפטרים בבית עלמין מודיעין

הנפקת תעודת פטירה

קטלוג מצבות כללי בו דוגמאות של מצבות מכל הסוגים

שיפוץ וחידוש מצבות וחידוש כיתוב על גבי מצבות

חידוש אותיות חינם בשיטת עשה זאת בעצמך

ניקוי מצבות חינם בשיטת עשה זאת בעצמך

דמי קבורה ביטוח לאומי| תמונות של מצבות | על סוגים ומחירים של מצבות | הצעות מחיר | זוכה בתואר בונה מצבות מצטיין 2023

| מצבות במודיעין |